Seryum Tungsten Elektrot

Seryum Tungsten Elektrot

Seryum tungsten elektrot elektronik transgresyonun CeO2.The gücünün% 2 ilave tungsten elektrot olan 2.4ev, toryum-tungsten elektrot arasında daha azdır. Onun ark derivasyon gerilim de daha iyi ark derivasyon fonksiyonu ve daha yüksek ark gücü kararlılık ile düşüktür. Akım anot koşul altında izin akım yüksektir ve yanık bozulma küçüktür.

Seryum, tungsten elektrot, Çin'de icat olmayan yayıldı elektrot malzemesinin yeni bir türü, sadece düşük akım ve küçük ölçekli kaynak durumunda toryum-tungsten elektrot yerine değil, aynı zamanda ikinci üzerinde üstün özellikleri taşımaktadır değildir.

Seryum tungsten radyoaktif olmayan bir malzemedir. Bu sadece düşük akım ve küçük ölçekli kaynak durumunda toryum-tungsten elektrot yerine değil, aynı zamanda ikinci üzerinde üstün özellikleri taşımaktadır değildir. Bu düşük amper çok kolay başlar ve genellikle thoriated malzemeye daha çalıştırmak için yaklaşık% 10 daha az amper gerektirir, çünkü düşük amper DC kaynağı için özellikle iyi olduğu bilinmektedir. Bu yörünge tüp, boru, çok küçük parçalar, kısa kaynak devirleri kaynak için kullanılacak çok popüler ve aynı zamanda kaynakların belirli bir sayıda denir nerede ve ardından elektrot değiştirilmesi gerekmektedir.

Seryum tungsten elektrot düşük akım koşullarında iyi bir başlangıç ​​ark performansa sahiptir.Ark mevcut düşük olduğu için, bu elektrot boru, paslanmaz çelik ve ince parçaların kaynak için de kullanılabilir. Seryum-Tungsten düşük DC koşul altında toryum tungsten için en iyi alternatiftir.

Dahası, seryum tungsten elektrot yaygın TIG kaynak, pladma kaynak, pladma kesme, pladma kısırlaştırmak kaplama, pladma eritme kullanılan ve gaz deşarj ışık kaynağı kullanılır.

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.