Tungsten Alaşım Elektrot

Tungsten alaşımı elektrot diğer bir öğesi ile elektrot tungsten tungstenden yapılmıştır. Tungsten, en yüksek erime noktası, yüksek sıcaklık dayanımı ve sünme direnci ve termal iletkenlik, elektriksel iletkenlik ve elektron emisyon performans metal alaşım, tungsten ve alaşımlarından sert alaşım ve katkı maddesinin imalatı dışında büyük daha iyidir yaygın olarak kullanılan elektronik, elektrik ışık kaynağı sanayi, aynı zamanda havacılık, döküm için silah ve diğer bölümler, bir roket meme yapmak, kalıp döküm kalıp, penetratörleri, iletişim, vücut ısısını ve ısı kalkanı.

refrakter metaller, tungsten ve tungsten alaşımları plastik olarak - gevrek geçiş sıcaklığı maksimum. Sinterleme ve erime kristalli tungsten malzeme plastisite - işlemler ve kullanım güçlükleri ile sonuçlanan yaklaşık 150 ~ 450 ℃ arasındaki kırılgan geçiş sıcaklığı, ve tek kristal tungstenli oda sıcaklığının altındaysa.Interstisyel yabancı maddeler, mikro yapı ve alaşım elemanlarının tungsten malzemeler, hem de tungsten malzeme plastik plastik işleme ve yüzey durumu - kırılgan geçiş sıcaklığı önemli bir etkisi vardır. Ayrıca renyum tungsten malzeme önemli ölçüde plastik azaltabilir - gevrek geçiş sıcaklığı, diğer alaşım elementleri plastik azaltmak için - gevrek geçiş sıcaklığına sahip çok az etkisinin (metal takviye bakınız).

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.