Tungsten Elektrot

Tungsten elektrot yüksek bir erime noktasına, yüksek korozyon direnci ve yüksek yoğunluklu ve iyi termal ve elektrik iletkenliği olan tungsten malzemeden imal elektrottur. tungsten elektrot yaygın olarak özellikleri için kaynak olarak kullanılır.

Tungsten elektrot cilalanmış veya parlatılmış
ve siyah çubuk vardır. Onların sonu Renkler olabilir farklılıklar ayırt olmak, böylece farklı.
tungsten elektrot
Dahası, onların son Renkler tungsten elektrot
tungsten içeriği farklılık markalarıdır.

Tungsten asal gaz (TIG) işlemi veya zaman plazma kaynak ile kaynak ark zaman tungsten elektrot kullanılır. Her iki işlemlerinde elektrot, yay ve kaynak havuzu bir atıl gaz ile atmosfer kirlenmeye karşı koruma altındadır. Minimal erime veya erozyon ile çok yüksek sıcaklıklara dayanabilir, çünkü bir tungsten elektrot kullanılır. elektrot toz metalurji tarafından yapılır ve sinterleme sonrası boyut oluşturulmuştur.

Kaynaklı, doğru tungsten elektrot seçerek yüksek kalitede kaynaklar alma ve kaynak daha kolay hale getirmek için önemlidir.Doğru seçim yapmak dikkate alınması gereken bazı önemli faktörler güç kaynağından (Inverter veya trafo), kaynak yapılacak malzemenin (çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik) ve malzemenin kalınlığı türüdür.

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.