Seryum ve Toryum Tungsten Elektrot Arasındaki Karşılaştırma

tungsten elektrot
Seryum tungsten elektrot, gri ucu Renk yani tungsten, seryum elektrot olup,
seryum oksit dereceli nominal 2WT-% arasında içerir. Seryum bir radyoaktif madde olmadığı için toryum sıyrılıyor. Paslanmaz çelik, titanyum ve diğer alaşımların imalatı
için kullanılan, bizim makine çoğu on-alan operasyonları iyi olduğunu ve iyi bir güç
yedekleme ve makul güç kullanımı bir vaadi ile geliyor.
seryum tungsten Elektrot

Seryum tungsten elektrot özelliklere sahiptir:

safsızlık miktarı % Diğer kirlilik Elektrik taburcu Seçiniz gbenk
1.8~2.2% <0.2% 2.7~2.8 gri

De toryum Thoriated tungsten elektrot Seryum tungsten AC VEYA DC Ile yetkin kullanılabilir DAHA Uzun'un oğlu eğiliminde oldugunu Gelen Seryum tungsten elektrot Click Baska bir hacimdeki farklıdır ettik. Manuel uygulamalarda, Seryum tungsten Thoriated tungsten Biraz DAHA FARKLI elektriksel özelliklere sağlayacaktır Nato'da genel Fotoğraf operatörün hicbir farkı göreceksiniz. Genellikle, Karbon ettik Paslanmaz Çelik, nikel Alaşımlı ettik titanyum kaynak Click Kullanılır.

Seryum tungsten elektrot toryum tungsten elektrot Ile karşılaştırıldığında aşağıdaki hak Vardır: non-radyoaktivite düşük erime hızını, Uzun kaynak hayat ettik Iyi Ark Kaynağı Vardır. Yani, düşük current Koşulları Altında Iyi Bir ​​Başlangıç ​​gemisinin performansına SAHİP elektrot Seryum tungsten söylemektir.Ark Akimi, met nedenle elektrot borunun kaynak, ve, Paslanmaz ince Parçalar düşük metodlar kullanılabilmektedir. Seryum tungsten Düşük DC koşulu Altında toryum, tungsten elektrot değiştirilmesi Click initial tercihtir.

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.