Tungsten Elektrot İşleme

Tungsten elektrot oluşturucu toz metalluring ve plastik metal yöntemi ile işlenebilir.

seryum tungsten elektrot arasında o işleme tungsten kaplı toz yapmak, tüm yitrium tungsten elektrot.First benzer. Sonra toz tungsten azaltmak. Elektrot içine Nihayet, basın ve sinter toz.

tungsten önemli bir endüstriyel prosesler Kaynak Ekipmanları olduğunu.

pazar ve toryum tungsten elektrot ve seryum tungsten elektrot veya en çok kullanılan kullanımıyla ilgili pek çok farklı tungsten elektrot çeşitleri, ancak, nedeni toryum yansıtıcı hasar yerli yetersiz anlayış, satış sürecinde rehberlik güçlendirmek gerekir olduğunu .

Aslında kaynak malzemeleri ve elektrikçi elektrik, erimemesi yanan bir kaybı var olmadan kaynağında kaynak malzemeleri bu tür hem, endüstriyel kaynak, kaynak ekipmanı biri olarak elektrot tungsten.

Çin'in tungsten ham satıcı grupları büyük değil, ama, normal birçok ülkede dünyanın en arz kullanımı ve bu şey görünüşte gizemli çubuğuna kapı, ama aynı zamanda çok düşük, bu yüzden genel endüstri düzey referans kere olsa düzensiz ile.

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.