Saf Tungsten Elektrot

Saf tungsten elektrot

Bir Saf tungsten elektrot ucu ac iyi ark kararlılığı sağlar temiz, balled ucunu oluşturan olanak oksit herhangi ek olmadan bir tungsten elektrot olduğunu. Elektronik transgresyonun gücü 4.5ev olarak yüksek. Ark türetme için bir yüksek gerilim gerektiren, düşük bir akım kapasitesine sahiptir ve kolayca yakılır. Bu AC koşullarda ve düşük kaynak gereksinimleri durumda uygulama için iyi.

saf tungsten elektrot arasında renk kodları yeşil. WP kısa olabilir Saf tungsten elektrot, en fazla% 99.95 tungsten ile saf tungsten yapılır. Saf tungsten elektrot tüm elektrot yüksek tüketim oranına sahiptir ve tipik "alaşımlı" muadillerine göre daha az pahalı.

ısıtmalı Ayrıca temiz, balled ipucu sağlayabilir elektrot Saf tungsten. Bu şekil dengeli bir dalga formu ile AC kaynağı için özellikle iyi ark kararlılığı sunuyor. Saf tungsten elektrot da alüminyum ve magnezyum AC sinüs dalga kaynağı için iyi ark kararlılığı sağlar. Bununla birlikte, DC kaynak kullanılmaz. Saf tungsten elektrot özel kaynak uygulamaları için çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılır.

En yaygın olarak saf tungsten elektrot kullanılır alternatif akım altında AC kaynağında kullanılır. Ve genellikle alüminyum ve magnezyum alaşımları (AC) kaynağında kullanılan ve alternatif akım altında kullanılır.

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.