Thoriated Tungsten Elektrot

thoriated tungsten elektrot

Toryum, tungsten elektrot Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok kullanılan tungsten elektrot olup. Ve DC kaynak öncelikle kullanılır. Bu düşük bir iş fonksiyonuna sahiptir ve yüksek yük ve amper yeteneği sağlar. 2% Thoriated tungsten sağlığı güvenliği konusu son zamanlarda Toryum solunması ve bertaraf edilmesi ile ilgili endişelerini artırdı. İyi bir özelliğine sahiptir ve iletkenlik elektrotu WT20 ulaştığında, bu alternatif akım olarak kullanılabilir ve iyi çalışır.

% 2 Thoriated tungsten elektrot eşit Tungsten bütün uzunluğu boyunca dağıtılır nominal ağırlık olarak% 2 veya toryum oksit (ThO2) içerir. Tungsten en yaygın türü günümüzde de kullanılmaktadır.Aynı zamanda yetenekleri ve daha stabil bir ark başlamadan kaynakçı kolay ark sunarken kaynak havuzu kirden mükemmel direnç sağlar.

Kimin Renk kodu kırmızı ise, kendi tungsten içeriği ile ayrılır diğer bazı türleri vardır 2% thoriated tungsten elektrot yanında.

Tür Katkı W% renk Kodu
WT10 ThO2 >98.4 sarı
WT20 ThO2 >97.5 kırmızı
WT30 ThO2 >96.5 mor
WT40 ThO2 >95.6 turuncu

En sık kullanılan tungsten malzeme olan elektrot toryum tungsten, toryum düşük seviyeli radyoaktif malzeme, ama saf tungsten üzerinde önemli bir gelişme görüntülemek için ilk edilir.

Genel olarak, karbon ve amp DC elektrot negatif polarite veya düz uygulamalar için kullanılan elektrot tungsten toryum; Ekstra değerde aşırı yük, ve daha sonra kaynak performansını artırmak onlar bile iyi faaliyet olarak paslanmaz çelikler, nikel alaşımları ve titanyum.

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.