Zirconiated Tungsten Elektrot

Zirconiated Tungsten Elektrot

Elektrot zirkonyum az miktar ile tungsten yapılır elektrot Zirconiated Tungsten. Zirconiated tungsten elektrot nedeniyle balled sonuna kirlenme yüksek direnç ve iyi yay başlangıç ​​olumlu tutulmasına AC kaynağı için mükemmel% 0.8 zirkonyum oksit içermektedir. Daha az Volfram nüfuz ve iyi korozyon direnci iyi bir performansa sahiptir.

Zirconiated tungsten elektrot mükemmel performansı açısından herhangi bir diğer elektrot tarafından değiştirilemez. Kaynak işlemi sırasında elektrodun uç yüzünden tungsten olgusunun akıntı azaltılabilir Bu nedenle, küreyle yerinde tutan olabilir.

ticari marka Eklenen kirlilik safsızlık miktarı Diğer safsızlıklar Elektrik taburcu renk
WZ3 ZrO2 0.20 - 0.40% < 0.20% 2.5 - 3.0 kahverengi
WZ8 ZrO2 0.70 - 0.90% <0.20% 2.5 - 3.0 beyaz

Zirconiated tungsten elektrot özellikle yüksek yük akımı altında, AC kaynakta performans iyi. Bu elektrot daha az tungsten nüfuz ve iyi korozyon direnci ile sonuçlanan kaynak bir balled ucu, muhafaza edebilirsiniz. Bu topları kadar iyi AC kaynak ve saf tungsten daha kararlı bir arka sahiptir. Özellikle yüksek yük AC kaynağında mükemmel performans ile, herhangi bir diğer elektrot tarafından değiştirilebilir değildir. O da iyi AC kaynakta kirlenmesini direnir.

Da radyografik kalite kaynak için kullanılan elektrot Zirconiated tungsten. Uygulama için en iyi minimal tungsten kirlenmeyi gerektirir. Kolayca AC uygulamaları Toplar kadar. DC için tavsiye edilmez.

Başka bir soru veya tungsten elektrot arasında bir soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla>>
tungsten ürünleri
Tungsten Özellikler Click Oksit Dağınık tungsten elektrot A.Ş. Click Ark Kaynak, Kesme A.Ş.